Sohbet Girişi
  * Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.  
Farklı Sürüm Girişi Zsohbet Girişi JSistem Giriş

Kelebek Sohbet Kelebek Chat Odaları

Kelebek Sohbet Kelebek Chat Odaları

Başlıklar

Kelebekler Özgürdür..

Kelebek Sohbet Odaları olan www.yazgulu.net sizlere hizmet vermekten mutluluk duymakta ve en iyi şekilde arkadaşlık sitesi ile günün tüm saatleri kesintisiz olarak yanı başınızda burada yer almaktadır. Her zaman dediğimiz gibi muhteşem bir ortamı var olan platform çatısı altında kurulan arkadaşlıkları kelebekler görse emin olun kesinlikle ömrü uzayacaktır.

Harika bir dostluk ortamı olan, Kelebek sitesi sizler için açılmıştır. En iyi ve kaliteli bir şekilde odalar içerisinde seviyeli arkadaşlıklar kurmanız içinde bütün elimizdeki imkanları kullanmaktayız. Hızlı bağlantı alternatifleri ve eşsiz bir sohbet odası değerli kullanıcılar için aktif edilmiştir. Hiç beklemeden buyurun ve mekanımıza gelerek sunmuş olduğumuz tüm imkanları bir de gözleriniz ile görerek güzel bir muhabbet platformunda Chat yapmaya başlayınız. Hayata geçtiği ilk günden bu yana uygun şekilde sizlerle bu alanda yeni dostluklar ve yeni arkadaşlıklar kurabilmeniz adına sürekli olarak yenilikler ile karşınıza çıkmaktayız.


Kelebek Chat Sitesinin Kurulma Amacı Nelerdir?


Alt başlıkta gördüğünüz gibi konuyu biraz daha açacak olursak, bunları da size belirtmek isteriz %30 rakamında olanlar sevgilisi için veya başka bir sunucuda kavga ettiği kişiler için açmakta, %35 barajında olanlar para kazanmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Geriye kalan %35 sayısı eskilerden beri irc sohbet odaları mekanlarında takılan kişiler açar ve de bunlar ise sadece seviyeli bir ortam olsun kafa dağıtalım ve arkadaşlar ile aynı sayfadan kopmayalım diye açmaktadır. Burası en güzide arkadaşlıklara vesile olmak için ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Hayat  sevimli bir kelebeğin ömrü kadar kısa ve göz açıp kapayana kadar biter bir yaşam biçimidir. Unutmayın hem sevdikleriniz, hem de hayatınız içinde karşılaştıklarınız ne kırmaya gelecektir ve ne de kırılmaya imkan tanıyacaktır. Kelebek Sohbet dostluğa açılan pencere içerisinde tanışma fırsatı bularak bu ailenin bir parçası olacağınız her an saygı ve sevgili kavramlarını asla unutmayınız.


Yazgülü #Kelebek Odaları Nerede Yer Almaktadır?


Tüm yazılarımız da anlatmaya çalıştığımız gibi aile ortamı kurmak için olan mücadelemiz tüm bu uğraşları hem kullanıcıların keyif alması hem de bütün yetkililerin görev aldıkları süre zarfında hiç sıkılmadan hizmet vermesi ve akabinde değerli yönetici kadrosu bu mekanda daima Kaliteli ve her zaman sevilen sohbet akışı dönmeleri adına diye ellerinden geleni fazlasıyla yapmakta ve siz değerli şahsiyetleri her daim aramızda görmek istemekteyiz. Bir renkli sohbet kelebek bireyini hoş kelamla yakalarsınız ama daha samimi olmak için yakın görünmek isterseniz, fakat çok sıkarsanız o zaman #Kelebek uçup gidecektir. Bunu bilerek hareket etmeniz yararınıza olacaktır.

Dünyanın önde gelen arama motorları üzerinde başta Google, Yandex, Bing ve Yahoo olmak adına çok şükürler olsun hedef arama kelimeleri kapsamında yerlerimiz gerçekten iyi ve yapmış olduğumuz reklam çalışmaları sayesinde bir çok kullanıcı aramızda kalmayı tercih etmektedir. Çünkü yeni bağlanan kişilere her zaman ilgili ve alakalı bir yaklaşım tarzıyla üstün yanaşarak bu işin hakkını gerçekten vermekteyiz. Kuruluş amacımız her zaman ilk tercih olarak ya da anlık giriş yapan kullanıcılara severek bağlantı kuracağı çet sitesi sunmaktır. Bunun için elimizden geleni yaparak ve her kesimden bay ve bayanlara hitap ederek ne kadar emek verdiğimizi göstermekteyiz. Kelebek Chat Siteleri kurulduğu ilk günden bu zamana kadar yani geçmişten geleceğe her zaman üstüne koyarak ve sürekli olarak kendini geliştirme yolunu seçerek yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Bizi tüm sosyal medya mecralarında takip etmelisiniz.


Yönetici Murphy İle Mobil Kelebek Sohbetleri


Türkiye’nin her bir il ve ilçesinden giriş yapan kullanıcılarımızla eğlenceli kanalımızda en iyi şekilde aynı ortamda birlikte olmayı çok seviyoruz ve bu alanda ücretsiz olarak iletişim sağlamalarına imkan sağlamaktayız. Değerli arkadaşlarımızı her gün aramızda görmek bizleri çok mutlu etmekte ve kim bilir yeni dostluklar, yeni arkadaşlıklar, belki de yeni aşklara bu ortam sayesinde yelken açacaksınız. Murphy bey gibi tecrübeli yöneticiler sayesinde herkesi siteye kazandırmak için olumlu yaklaşım tarzı ve kardeşlik göstermekteyiz.

Daha kaliteli bir mekan için bütün imkanlarımızı seferber etmekteyiz. Güzel vakitler geçirmek için sizlerin destekleri bizler için o kadar çok önemli ve yardımdan kastımız kesinlikle sizlerden tek kuruş dahil para istenmeyecektir, ‘akıl akıldan üstündür’ mantığıyla yola çıkarak, sizlerin fikirlerini dinlemek istemekteyiz. Sunucu yardım kanalında bizlere fikirlerinizi sunar mısınız? o halde hiç vakit kaybetmeden sizleri de kanalımıza bekliyoruz.

Kelebek Mobil Sohbet sanal mağaza marketlerden indirilen mobil uygulamalar gibidir aşk. Peşinden koşup, ücretsiz olarak indirdikçe sizden asla kaçamaz. En iyisi kullanmış olduğunuz dokunmatik ekran akıllı cep telefonları ve tablet tarzında mobil cihazlarınız ile cepten chat programı yükleyerek belki beklemediğiniz bir anda #Kelebek gelerek omzunuza konacaktır.


Sunucu İçinden Kısa Sohbet Anlarından Bazıları


[18:33] <Hatunkisisi> Sesilya m ne hoş geliyorsun sen (:
[18:34] <Ayışığı> Çık özelden o zaman 🙂
[18:34] <Can19> başimin üstüne
[18:34] <TaMaRa> Tülin in kurabiyesi yaptım cay demle geliyorum hemen :))
[18:34] <Hatunkisisi> Mavi gül, Hoş geldin.
[18:34] <Kalpsiz_> ubeyd Hoş geldin
[18:34] <Sesilya> Dj kim ??
[18:34] <TaMaRa> Sesilyam hg
[18:34] <Tülin> tamam tamara seslenicem sana
[18:34] <ubeyd> Eylul özeline gelirim ))
[18:34] <Zaloglu_> kalpsiz dedim kalpsiz geldi
[18:34] <aus_> .
[18:34] <Sesilya> Cümleten hoş buldum.
[18:34] <Tual> Sesilya h.g
[18:34] <Me> dj yalniz kurt
[18:34] <TaMaRa> Tamam tülinim
[18:34] <Sesilya> .sev Kızlar.
[18:34] <Eglence> Kızlar. Sesilya sana sevgisini yolladi:’ Gocamaaaannn seviyooooorr ‘
[18:34] <Asrın_evren> kızlar özelden buyana gelin yamacıma
[18:34] <Eylul> ubeyd gelde tukur:’):’):’)
[18:34] <Zaloglu_> ay ışığı gördün mü kalpsiz dedim o geldi
[18:34] <Kalpsiz_> Zal oğlu :’):’)
[18:34] <YazGulu> SÖZ -> Seni Sadece Seninle Yaşarım…. (Murphy)
[18:34] <Eylul> sesilya mahşer
[18:34] <Beyza> Asrın)))
[18:34] <Ayışığı> Ubeyd kümesinden
[18:34] <Eylul> ama düştü galiba
[18:34] <Ayışığı> Yazgülü sohbet tek kelimeyle çok iyi site.
[18:35] <Asrın_evren> efendim beyza
[18:35] <Zaloglu_> mahşer
[18:35] <Kalpsiz_> zal oğlu san Hoş geldin dedim ama görmedin
[18:35] <Eylul> asrin tut bizi :grinning::grinning:
[18:35] <Beyza> güldüm canım )))
[18:35] <Me> bu da ne demek
[18:35] <Asrın_evren> tuttum gel hadi
[18:35] <ubeyd> Eylul iyisin hoşsun emme azıcık kafan kırık ))
[18:35] <Eylul> zal oğlu oyna
[18:35] <Zaloglu_> kalpsiz ‘=D’=D(y)
[18:35] <TaMaRa> Demin ki dj kimdi???
[18:35] <Zaloglu_> :fire::fire::fire:’=D
[18:35] <Zaloglu_> yakalım ..

Bir diğer sayfamız olan Geveze Sohbet odalarını denemek için hiç beklemeden soluğu burada almalısınız. Aşağıda ki mobil telefon resmine tıklamanız yeterli olacaktır.

kelebek sohbet odalari

kelebek sohbet odaları

Admin 13019
Cevap bırakın

bayan sohbet