Sohbet Girişi
  * Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.  
Farklı Sürüm Girişi Zsohbet Girişi JSistem Giriş

Arkadaş Arayanlar İçin Tek Adres

Arkadaş Arayanlar İçin Tek Adres

İnternet kullanımının tüm dünya genelinde artması ile birlikte sosyal aktivitelerimiz ve sosyalleşebileceğimiz birçok ortamda internet üzerinden ilerlemeye başladı. Günümüzde sadece internet erişimi olan cihazlarınızı kullanarak aynı fikirlere sahip olduğunuz, aynı zevkleri paylaştığınız birçok açıdan ortak noktanızın olduğu kişilerle sohbet ederek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İstediğiniz yerde ve istediğiniz zaman web sitesinden veya cihazınıza yüklediğiniz mobil uygulamalardan giriş yaparak, kendi belirlediğiniz kategoride sohbetlere katılabilirsiniz. Ancak son zamanlarda birçok sahte site ve uygulamanın da ortaya çıkması ile birlikte kişisel bilgilerinizi kaydetmek istemeyebilirsiniz.

Ancak bu tip uygulamalara giriş yapabilmeniz için bazı bilgilerinizi paylaşmanız gerekebilir. Bu aşamada güvenli siteleri araştırmalı ve kullanıcı yorumlarını okumak en doğru seçenek olacaktır. Ülkemizde birçok sitenin yanı sıra güvenirliliği ile ön plana çıkan arkadaş arayanlar için ek adres haline gelen uygulamalar vardır.

arkadas arayanlar icin adres

arkadas arayanlar icin adres

Chat Sohbet Odaları Güvenli Midir?

İnternet üzerinden katılmış olduğunuz her sohbet odası güvenli değildir. Birçok kötü niyetli kişi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak güvenilir siteleri tercih etmeniz durumunda bu şekilde sorunlar yaşamanızın ihtimali çok düşüktür.

İnternet sohbet sitelerinin ve uygulamalarının popüler olması ile birlikte kötü niyetli birçok sayfa ortaya çıkmış olmasına rağmen 20 yıl kadar uzun bir süre hizmet vermeye devam eden güvenilir sohbet siteleri de vardır. En çok kullanılan ve güvenilir sitelerden biriside YazGulu.Net olarak öne çıkar.

arkadas arayanlar

arkadas arayanlar

Nasıl Üye Olunur?

İnternet üzerinden başka kişilerle tanışmak ve sosyalleşmek için öncelikle siteye giriş yapmalısınız. Daha öncesinden oluşturduğunuz bir üyelik yoksa üyelik kaydınızı yapmanız gerekir. Üyelik kaydı için;

  • İsim ve soy isim,
  • Aktif olarak kullandığınız e-posta adresinizi,
  • Kendi belirlediğiniz bir rumuzu yani kullanıcı adını,
  • Kendi belirlediğiniz şifrenizi yazmanız gerekir.

Belirlediğiniz rumuz, siteyi kullanırken diğer kullanıcıların da görebileceği tek bilgidir, diğer tüm bilgileriniz gizli tutulur. Bununla birlikte sisteme girmiş olduğunuz e-posta adresinin güncel olması oldukça önemlidir. İlerleyen süreçlerde şifrenizi unutmanız ihtimaline karşılık e-posta adresinize giriş yapabiliyor olmanız gerekir.

yazgulu 149
Cevap bırakın

bayan sohbet