Sohbet Girişi
  * Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.  
Farklı Sürüm Girişi Zsohbet Girişi JSistem Giriş

Batman Sohbet

Batman Sohbet

Batman şehrinin sohbet tutkunları kendilerine, en kaliteli ve özel hizmeti sunan siteyi tercih ediyorlar. Ücretsiz olarak hizmet veren platform yönetimi sahip olduğu sektörel tecrübesi sayesinde, ziyaretçilerinin ne beklediğini bilmekte ve buna uygun çözümler sunmaktadır. Batman ili ülkemizin petrol üretimi yaptığı başlıca illerinin başında gelmektedir. Türkiye Petrol Anonim Ortakları (TPAO) rafineresi şehir merkezinde bulunmaktadır. Raman, Kozluk, Batıraman, Gercüş, Sason, Beşiri ve daha bir çok ilçesinde petrol kuyuları aralıksız çalışmaktadır. Bu kuyu başlarını Jandarma kolluk kuvvetine ait dış karakol birimleri korumaktadır. Batman Sohbet Odaları İnternet aleminde denk gelinecek en seviyeli ve nezih bir mekandır. Aşk ve sevgi odak paylaşımlı çet sitesi çok sıkı dostluklar edinmenize vesile olacaktır.

” Ortam içerisinde edeceğiniz sohbetlerle birden ilişki adımı çok hızlı ilerleme gösterebilir. Bu yüzden yavaş gitmek ve birbirinizi daha iyi tanımaya çalışmak beraberliğin sürdürebilirlik açısından arttırmaktadır. Mekanın aile ortamı sizi sunucuya daha sıkı bağlayacaktır. Özellikle bayanların güvenli ve her haliyle seviyeli sitede gönül rahatlığıyla Chat yapmaları kalıcı olmalarını sağlayacaktır. ”


Başlıklar

Binlerce Şanslı Sohbetçi Burada


batman sohbet odalarıİnsanlar, yalnızlıklarından kurtulmak adına, siteye giriş yaparak binlerce kişi arasından kendilerine uygun kişileri bularak sohbet edebiliyorlar. Üstelik sitenin sunduğu kaliteli hizmet tamamen ücretsizdir. Bu ilin şehir merkezi oldukça ufaktır. Bölge halkı tarım, hayvancılık ve kaçakçılık yaparak hayatlarını sürdürmektedir. Kendinizi duygusal açıdan iyi hissetmek için web sayfamız içinde sohbet ederek boş zamanlarınıza daha gerçekçi anlam yükleyerek, eğlenceyi tavan yapmalısınız. Ciddi sohbet ilişkilerinde daha istekli bir halde bulunmanız, kafaların uyuşması ile net bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Bu ilde yazları çok sıcak, kışları ise yüksek kesimlerinde oldukça sert geçen bir hava akımı bulunur.

Havası ve suyu çok temizdir. Hasankeyf ilçesinde buram buram tarih kokan yerleri her yıl binlerce turisti şehre çekmektedir. İş hayatında ve aşk ilişkilerinde başarılı bir dönemde olmanız, yaşamınızda pozitif artılar sunarak, mutluluk vermektedir. Ülkemizin çok şehrinde yaşayan Batmanlı bireyler kendi yörelerinden kişilerle sanal alemde bir araya gelmek için sitemizi seçmektedir. Sohbet etmek, tanışmak, flört etmek, sevgili bulmak, arkadaş ve dostluk kurmak gibi kısmetinde ne varsa yaşayabilirler. Batman Sohbet 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Etrafınızda ki insanlarla iyi niyetle sorunlarınızı paylaşabilir, ancak yinede fikirlerini ve uyarılarını dikkate alırken daha fazla mantık yorarak, düşününüz.


Batman Chat Sitesinin Avantajları


batman chat
       • İnsanlar bu platformun sahip olduğu kaliteli teknik altyapıdan memnundur.
       • Sistem içerisinde hızlı ve kesintisiz bir sohbet ortamı oluşmaktadır.
       • Sağlanılan güvenli ortam, nezih ve seviyeli sohbet arayanların tercihini etkilemektedir.
       • Farklı kentlerden, farklı özelliklere sahip olan binlerce kişi sitede buluşmaktadır.
       • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklara yelken açmanın en doğru adresi burasıdır.
       • Bütün yaş gruplarından erkek ve kadın yüzlerce kişiyle tanışma fırsatı bulabilirsiniz.
       • Üye olarak ve üyeliksiz şekilde nasıl dilerseniz o isterseniz online olabilirsiniz.

 

Türkiye’nin yıllardır en çok ziyaret edilen kaliteli sohbet odaları hakkında yazdığımız makale de çeşitli avantajlarından bahsetmekteyiz. Bizi seçen değerli kullanıcılarımız çok iyi bilmektedir ki; bu işe gönül veren ve yapılan hizmetleri en güzel şekilde sizlere sunan deneyimli ekibimiz günün her saati aktif olarak sunucu içinde yer almaktadır. IRCd/Svs komut bilgi ve yardım desteği için #Help odasını, Nick/Kanal şifre ve tüm destekler içinde #Operhelp kanalını ziyaret edebilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.


Sıkça Kullanılan Komutlar


yazgülü mirc

        √ Nick Kaydetme: /nickserv register şifre email
        √ Özel Kapatma: /silence + | /mode nick +D
        √ Kanala Girme Komutu: /join #kanal
        √ Kullanıcı Özele Gitme: /query nick
        √ Kullanıcı Engelleme: /ignore nick
        √ Kanal Listesine Bakma Komutu: /list
        √ Nick Değiştirme Komutu: /nick yeninick
        √ Kullanıcı Bilgileri Görme: /whois nick
        √ Kullanıcı Uzaklaştırma: /kick #kanal nick
        √ Kanal Başlığı Değiştirme: /topic #kanal mesaj
        √ Nick Şifresi Girme Komutu: /identify şifre
        √ Nick Şifresi Değiştir: /nickserv set password yenişifre
        √ Askıda Nicki Düşürme: /nickserv ghost nick şifre

yazgulu 294
Cevap bırakın

bayan sohbet