Sohbet Girişi
  * Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.  
Farklı Sürüm Girişi Zsohbet Girişi JSistem Giriş

Ciddi Arkadaşlık Sitesi

Ciddi Arkadaşlık Sitesi

Dünyada yaşanan pandemi ile birlikte insanların birbirleriyle internet üzerinden arkadaşlık yapabileceği sitelerin kullanımı artış göstermiş ve ciddi arkadaşlık sitesi başlığı üst aramalarda yerlerini almıştır. İnsanların birbirleriyle tanışıp sohbet edebildiği, sonrasında buluşup, görüştüğü siteler ciddi arkadaşlık siteleridir. Sizler için güvenilir ciddi arkadaşlık sitelerini düzenledik.

Başlıklar

The Leauge

The leauge uygulaması son derece güvenilir bir uygulamadır. Uygulamayı kullanırken Linkledin hesabınızı uygulamaya bağlayarak kendinizle ilgili karşınızdaki kişilere güvenli bilgi verme temeliyle kurulmuştur. Aynı şekilde sizlerde karşınızdaki insanın hangi üniversitelerde eğitimler aldığını, nerelerde çalıştığını görebilirsiniz. Yani uygulama tamamen güven odaklı ve ciddi bir uygulamadır.

Humble

Uygulamanın üreticileri uygulamayı tasarlarken silinecek bir uygulama mottosuyla tasarlamışlardır. Sizler için en doğru insanla tanışın ve uygulamayı sonsuza kadar silerek aşkınızı yaşayın diyerek tasalanmış bir uygulamadır.

ciddi arkadaslik

ciddi arkadaslik

Siberalem

Türkiye’nin ilk ve en eski sohbet sitesi olan siberalem son derece güvenli bir uygulamadır. İçerisinde çok fazla üye bulunan siberalem uygulamasında aradığınız kriterlere göre bir eş bulma olasılığınız çok yüksektir. Her sosyal statüde insan bu uygulamayı kullanmaktadır.

Happnn

Happn uygulaması konum üzerinden çalışmaktadır. Size en yakın doğru insanı sizinle buluşturmayı amaç edinmiş bir sitedir happn. Konum bilgileri gizli kalmaktadır. Yollarınızın kesiştiği insanlarla tanışmak için happn uygulamasını telefonunuza indirin. Gerçek olmayan kişilerin girişini engellemek için facebook uygulamasıyla girilmesi gerekmektedir.

Badoo

Badoo uygulamasını dünya çapında bir uygulamadır. .Kendinize bir profil oluşturarak albüm oluşturuyorsunuz. Yakınlarınızda olan insanları keşfediyorsunuz ve sohbet etme, tanışma imkanı sağlıyorsunuz.

arkadaslik sitesi

arkadaslik sitesi

Lavinsta

Türkiye’de üretilen bu uygulamanın yaklaşık olarak 1 milyon kullanıcısı mevcut. Dilediğiniz insanlarla sohbet edebilir, arkadaşlığınızı ilerletebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Lavinsta uygulamasında Türkiye’nin her yerinden insanlarla tanışabilirsiniz.

Hawaya

Hawaya uygulamasının amacı ciddi düşünen, evleneceği insanları bulmak için çaba gösteren insanları bir araya getirmeyi hedefleyen bir uygulama.

Uygulamayı yalnızca kimliğini doğrulamış profiller kullanabilmekte. Profil fotoğrafınız siz izin vermediğiniz taktirde kullanıcılara açılmamaktadır. Onay veresiye kadar bulanık olarak görmelerine izin verilmektedir.

Sizler için ciddi arkadaşlık sitelerini derledik bu sitelerde hayatınızın aşkını bulabilir, yeni insanlarla tanışabilir, Türkiye’nin dört bir yanından arkadaş edinebilirsiniz.

yazgulu 5
Cevap bırakın

bayan sohbet