Sohbet Girişi
  * Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.  
Farklı Sürüm Girişi Zsohbet Girişi JSistem Giriş

Hangi Siteden Yeni Arkadaş Bulunur?

Hangi Siteden Yeni Arkadaş Bulunur?

İnsan her zaman ruh eşini aramakla mükellef olmuştur ve ruh ikizini arama yoluna koyulmuştur. Bu ister arkadaşça olsun, isterse bir ilişki içinde olsun, her zaman yanında bir yoldaşa ihtiyaç duymuştur. Bu yazıda sizlere yeni arkadaş bulma sitelerinden bahsedeceğiz. Peki, hangi siteden yeni arkadaş bulunur?

Başlıklar

Yeni Bir Arkadaş Bulma Siteleri Hangileridir?

Online arkadaşlık siteleri, akıllı telefonunuza kolayca indirebileceğiniz online yazılımlar ile büyümüş ve mobil kullanımdaki teknolojik gelişmelere uyum sağlamıştır. İnsanların sosyal medyaya olan ihtiyacı, internette geçirilen süre ve sosyal ağlarda birbirleriyle olan etkileşimleri son yıllarda artış göstermiştir. İnternette, hangi siteden yeni arkadaş bulunur?

Tinder

Tinder, arkadaş bulmak amacıyla oluşturulan uygulamalar serisinde belki de en az tehlike arz eden uygulamadır. Uygulamada profilinizi oluşturduktan sonra “Arama Ayarları” bölümünde aramak istediğiniz aralığı, yaş aralığını ve bay veya bayan arkadaşları belirtin. Bu mesafeye göre çevrenizde kaç kilometre olduğunu ve hangi yaş grubuyla karşılaşabileceğinizi belirleyin. Ardından uygulamayı kullanma aşamasına geçebilirsiniz.

Hangi Siteden Yeni Arkadaş Bulunur?

Hangi Siteden Yeni Arkadaş Bulunur?

The Inner Circle Sitesi

Her şeyden önce, uygulamayı indirmeniz sizi The Inner Circle kullanıcısı yapmaz. Bunu yapmak için bir davetiyeye ihtiyacınız var. Yani halihazırda bu uygulamayı kullanan arkadaşların davetiye göndermesi gerekiyor. Hepsi bu değil. Daveti kabul edip profilinizi oluşturduktan sonra The Inner Circle bir süre bekleyecek.

Sosyal medya hesaplarınıza gidin ve kötü bir geçmişiniz olup olmadığını veya daha önce uygulamadan yasaklanmış olup olmadığınızı kontrol edin. Bu sürenin geçmesine rağmen herhangi bir sorun yoksa başvuru kabul edilecektir. Daha sonra profili kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hangi Siteden Yeni Arkadaş Bulunur?

Hangi Siteden Yeni Arkadaş Bulunur?

OK Cupid Sitesi

Tinder ve The Inner Circle’ın aksine, ilk başta herkesle özgürce iletişim kurabilirsiniz. OK Cupid, aynı amaç için oluşturulmuş bir uygulamadır. Elbette benzer uygulamalar aynı özelliklerin çoğunu paylaşıyor ancak farklı yönleri de var. İstediğiniz kişiye kişisel mesaj göndermek ücretsizdir.

Ama bunu yapmak için önce o kişiyi sevmelisin. Ayrıca benzerlerinden bir diğer farkı da beğenilerin karşı tarafa bildirim gönderecek olmasıdır. Burada uygulama ücreti alır.

Beğendiğiniz kişileri görmek için sizden ücret almayan uygulamalar, bu kişileri daha sonra görebilmeniz için sabit bir ücret alır. OK Cupid uygulamasını başka kimlerin kullandığını görebileceğiniz bir sekme var. Bu, size en yakın olanı görmeyi kolaylaştırır.

 

yazgulu 164
Cevap bırakın

bayan sohbet