bildirim
down
sohbet Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım Yazgulu.Net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da oda içine girebilirsin.
nick yaz
şifre yaz
Sohbet Makalesi nasıl yazılır

Sohbet Makalesi Nasıl Yazılır

Sohbet Makalesi Nasıl Yazılır

– Öncelikle hoş geldiniz bugün sizlere wordpress olan sitemden, Sohbet makalesi nasıl yazılır onu tarif etmek istiyorum.

Öncelikle hoş geldiniz arkadaşlar bir çok Sohbet sitesi wordpress kurarak kendi kendilerine bişeyler yapmak ister tabiyki, işi erbabına bırakmak herzaman iyidir ama durumu kötü olan kişiler veya kendi başına bişeyler yapmak öğrenmek istiyenler, genellikle wordpress kullanırlar, ve burada makale yazmaya başlarlar, arkadaşlar makale yazmak problem degil, önemli olan, başlıkları nasıl atmanız, vede başlıktan sonra kaç kelime yazmanız önemli olanlar bunlar, vede eklentiler tabiyki bu konuda çok önemli, şimdi elimizde bir sohbet sitesi olduğunu düşünelim, Günlük olarak standart 1 veya 2 tane yazmanız yeterli olacaktır, ama bunu hergün yapmanız gerekicek ona göre eğer hergününüz boş ise günlük 2 tane yazın vede yayınlayın, mesela, en az 300 kelime olacaktır, makaleleriniz vede h1 başlığı attığınız zaman eğer yarısına geldiyseniz aşağıda bulunan kelime sayısı zaten sizlere bunu söylemekte, yarısına geldiyseniz h2 başlığını atın örnek , h1 Sohbet Odaları ise, h2 Chat sitesi olarak geçirin, çünkü her defasında sohbet diye yazarsanız sohbet kelimesinde çıkmanız birazdaha zorlana bilir çünkü makale içersinde çıkmak istediğiniz kelimeyi pek fazla kullanmayın, zaten konu oralara kadar gelmekte.

Özgün Makale

Özellikle özgün olduğuna dikkat edin vede ., gibi işaretlere dikkatli kullanın, her çümle bitişinde nokta (.) kullanın, vede ara ara (,) virgül kullanın, bu sayede sizlerin ne kadar ciddi olduğunuzu anlar google ve bununla birlikte kelimelerde kalırsınız, eklentiler dediğim gibi çok önemli, bağzı kişiler Eklentiler bölümünde yeni eklenti ekle bölümünde bilip bilmeden yüklüyorlar, bu yanlış çünkü bunlarda sizleri spam nedenine götüre bilmekte, vede en önemlisi hani seocular diyorlar ya sizlere 3 kelime belirleyin ve o kelimeler anahtar kelimeleriniz olsun, yapacagınız çok basit bir işlemle o kelimelerde çıkmanıza neden olabilir başlık, vede açıklama kısmında, örnek veriyorum Mobil sohbet kelimesinde çıkmak istiyosunuz mobil sohbet yazısını açıklama kısmına yazın, vede makalenizin içersinde, link yapın alt link ama anasayfa url olarak yapın, örnek . https://www.yazgulu.net gibi. bu sayede o kelimelerde çıkabilirsiniz vede sizlere iyi bir detay daha paylaşayım, her zaman sohbet sohbet odaları chat odaları gibi makaleler paylaşmayın şehirlerdende paylaşın ara ara laf kapak sözler paylaşın özgün olacak şekilde, vede şarkı sözleride paylaşın google sürekli bunları sizlerde görürse sıkılmaya başlar, vede sizlerin sitelerinize uğramaz, Sözlerim bu kadar ve aşağıdaki konuyu okuyun.

Kaliteli Makale Seo Hizmeti Evet arkadaşlar, kaliteli iş yaptırmak vede seo web tasarım yaptırmak isterseniz bana ulaşa bilirsiniz, uygun fiyatlarla sizlere bu işi yapmaktayız, kaliteli bir ekibimiz var vede herşey para değildir takıldığınız noktada bizleri arıya bilirsiniz, işte iletişim bilgileri.

Sohbet Makalesi Nasıl Yazılır

Sohbet Makalesi Nasıl Yazılır

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.


Sohbet Makalesi Nasıl Yazılır ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Sohbet Makalesi Nasıl Yazılır yazısına yapılan yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?