Sohbet Ortamı


Sohbet Ortamı

Sohbet Ortamı

Chat Sohbet Sitesinde özgürce sohbet edelim, Sohbet Ortamı Yazgulu sitesinde sizlerle birlikteyiz, Dost ağlatıp söyler, düşman güldürüp söyler” demiş atalarımız. Çevremizdeki tüm arkadaşlarımıza nasıl davranırsak onlar da bize öyle davranır. Bugüne kadar çok dost buldum sohbet odaları olsun realden olsun. Onların kendi karakterleri, hayalleri vardı. Ama birbirlerine hiç benzemezdiler. Chat odalarında tanıştığım dostlarımı çok seviyorum, onlara yardım etmek benim için farz , çünkü onlar da zamanı geldiğinde bana yardım edecekler. Chat odalarında dost edinmek bu kadar basit değil haklısınız ama her insana şans tanımak belki bu olayı birazda olsa basitleştirecektir.
Dost acı söyler çünkü dostumuz bizim için kötü şeyler istemez. Dost, sadece iyi olması için acı söyler. Eskiden şöyle bir atasözü varmış  ‘Söyleme sırını dostuna, dostunun dostu da vardır’. Dosta çok güvenmek de olmaz, belki o dostuna kötü şeyler yapıyordur insanın her yönden gelişmiş olması lazımdır, çünkü insan da başka şeyler gibi zamanla değişir. Örneğin, benim en yakın arkadaşımlarımın dostlarımın sırdaşları dostları var bu demek değildir dostu var sırdaşı var vazgeçeyim dostluktan birde şu yönden bakalım bu iyi dost olmasa sizden başka dost edinebilir mi? Mümkünatı yok tabiki arkadaşlarımın arkadaşları ,dostlarımın dostları benimde arkadaşım dostlarım.

Chat Ortamı

Çember büyüdü fark ettiniz mi bilmem. Sohbet odalarıda böyledir ilk gittiğiniz zaman üç beş kişi bir arada emek verir çaba gösterir sonradan gelenler birinin arkadaşıdır ama hepsi arkadaşı olarak kabul eder böylelikle çember gitgide büyür. Sizlerde güzel dostluklar arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız tamda yerindesiniz hemen sohbet kanalımıza giriş yapım.Dostluk Zor günlerde arkadaşına yardım etmek, mutlu günlerde mutluluğun paylaşmak demektir.Sizlerde zor günümüzde yanımızda olup ,mutlu günümüzde sevincimize ortak olur musunuz? Tabi dostluğun birde başka türden atasözlerini inceleyelim.
“Dost kara günde belli olur” demiş eskiden atalar. Çok zor günlerde dost maddi manevi yardım etmeli , çünkü onun başına da bir gün zor iş gelince çalıcak kapı bırakmalı. Zor dar gününüzde yanınızda dostunuz veya arkadaşınız varsa ondan ne pahasına olursa olsun vazgeçmeyin gerçek dosttur.Chat odalarında gerçek dostluklar vardır yada ben hep iyi insanlara denk geldim o kadar çok dostluk arkadaşlık edindim ki çoğusunun nicki aklımda bile kalmamış.Aklımda kalmamış derken unutmadım ama hatırlamam için yine görmem lazım. Sohbet odalarında ayrım yok iş,maddiyat,giyim,kuşam din dil ırk ayrımı yapılmaksızın dost edinip arkadaşlık kurabiliyorsunuz bu yüzden sizde burda olmalısınız.

https://www.yazgulu.net

bedava sohbet odaları

6 Yorumlar

 1. Dewrim

  23 Ekim 2019 at 12:19

  Sohbetin doğru adresi burasi güzel bir aile ortamı görmek istiyorsanız güzel dostluklar edinmek istiyorsaniz her daim yazgülü net olun bekleriz sizleri bu arada emeği olan arakadaismiza teşekkür ederiz ..

  Cevapla
  • Admin

   23 Ekim 2019 at 13:11

   Çok teşekkür ederim. devrim,

   Cevapla
 2. Liza

  23 Ekim 2019 at 14:02

  Power sohbet ailesi ile daha çok büyüyeceğiz.. Haydi sizlerde katılın arkadaşlar! (‘v’)..

  Cevapla
  • Admin

   23 Ekim 2019 at 14:06

   Liza Powersohbet sizin sayenizde üst sıralarda 🙂 emekleriniz için ayrıca buradan teşekkür ederim.

   Cevapla
 3. KaBuS_61

  23 Ekim 2019 at 14:03

  Mrb. Yaklaşık 8 yıl önce bıraktığım yerden yeniden başlangıç yaptım ve cok daha farklı güzel cana yakın arkadaşlıklar edindim. Bir aile gibi bırakığım yerde yenıden bir aile olmanın sevincini yaşadım. Bunu bize yaşatan kişilere teşekkür ediyorum. Sizlerle kalıcı dostluklara..

  Cevapla
  • Admin

   23 Ekim 2019 at 14:05

   KabuS_61 Güzel yorumların için çok teşekkür ederim, kaliteli bir sohbet sitesi omaya devam edicez,

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir