Sohbet Girişi
  * Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.  
Farklı Sürüm Girişi Zsohbet Girişi JSistem Giriş

Türk Sohbet Uygulamaları Türkçe Sohbet Uygulaması

Türk Sohbet Uygulamaları Türkçe Sohbet Uygulaması

Tanışma ve sohbet uygulamalarını kullanmak istiyorsanız aşağıda bulunan listemize göz atabilirsiniz. Listemizde yer alan uygulamalar sayesinde yeni insanlarla tanışabilir, bu sayede yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Android ve iOS işletim sistemlerine sahip cihazlar için birçok mobil uygulama bulunmaktadır.

Bazı programlar yeni bilgiler öğrenmenize izin verirken, diğerleri başka insanlarla bağlantı kurmanıza izin verir. Çok çeşitli sohbet etme uygulamaları var. Bu nedenle, hangi uygulamanın daha iyi olduğundan emin olamayabilirsiniz.

Bu yazımız sizlere türk sohbet uygulamaları türkçe sohbet uygulaması konusunda yardımcı olacaktır. Aşağıdaki listedeki uygulamaların hepsinde Türkçe dili desteği bulunmakta olup Türk kullanıcılar için rahat bir kullanım sağlanmıştır.

Başlıklar

Azar

Diğer insanlarla tanışmanızı ve yeni arkadaşlar edinmenizi sağlayan uygulama kısa sürede oldukça popüler hale geldi. Canlı akış özelliği de içeren bir uygulamanın başarılı bir kullanıcı arabirimi var. Bu sayede uygulama rahatlıkla kullanılabilir. Diğer kullanıcılarla görüntülü iletişim kurmanızı sağlayan uygulamada kendi avatarınızı oluşturmanız da mümkün. Ayrıca, yazışarak da sohbet etmeniz mümkündür.

Tinder

Büyük başarılara imza atan ve dünya çapında popülaritesini yıllardır koruyan Tinder, neredeyse herkesin bildiği bir sohbet uygulamasıdır. 190 ülkede kullanılabilen uygulama, bulunduğunuz yere yakın olan kullanıcıları gösterir. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirebilir ve kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Tinder ücretsiz olsa da çeşitli ücretli abonelik planları mevcuttur. Abonelik paketleri, kullanıcılara belirli avantajlar sunar.

LivU

Cinsiyetinizi ve bölgenizi seçerek uygulamayı kullanmaya başlayabilir, ekranı kaydırarak kendinize uygun kişiyi arayabilirsiniz. Görüntülü sohbet kullanıcıları ile sohbet edebilirsiniz. Görüntülü sohbetlerde kullanılabilecek farklı filtreler de vardır. Uygulama ayrıca gerçek zamanlı çeviri özelliğine sahiptir. Bu sayede yabancılarla kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Türk Sohbet Uygulamaları Türkçe Sohbet Uygulaması

Türk Sohbet Uygulamaları Türkçe Sohbet Uygulaması

Skout

Skout ile çevrenizdeki veya dünyadaki insanlarla bağlantı kurabilirsiniz. Milyonlarca kişinin tercih ettiği uygulamada mesajlaşma özelliği ve görüntülü sohbet özelliği bulunuyor. Kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çeken programda canlı yayın da yer alıyor. Uygulamayı akıllı telefonunuza veya tabletinize indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Badoo

Dünya çapında milyonlarca insan Badoo’da başka insanlarla tanışabilir. Kullanımı oldukça kolay olan uygulama sade bir arayüze sahiptir. Uygulamada, çevrenizdeki kullanıcılarla iletişim kurmanızı sağlayan görüntülü arama yoluyla sohbet edebilirsiniz. Görüntülü aramaların yanı sıra mesajlaşma da mevcuttur. İletişim tarafında ise ses kaydı ve fotoğraf gönderme gibi işlevler bulunuyor.

Happn

Profil oluşturup kullanmaya başlayabileceğiniz Happn, bölgenizden karşıya geçen kişileri gösteriyor. Bir kullanıcı ile iletişim kurmak için sizin ve karşı tarafın beğen butonuna basması gerekmektedir. Uygulama, mesajlaşma ve görüntülü arama özelliklerini içerir.

Waplog

Kullanımı oldukça kolay olan Waplog ekranında kullanıcıları kaydırarak görebilirsiniz. İletişimi başlatmak için her iki tarafın da beğen düğmesine basması gerekir. Mesaj bölümünde ses kaydı göndermenin yanı sıra otomatik çeviri özelliği de bulunmaktadır. Mesajlara ek olarak görüntülü arama işlevi de var. Uygulama ayrıca bir hikaye özelliğine sahiptir. Diğer kullanıcıların gönderilerini paylaşabilir veya göz atabilirsiniz.

MeetMe

MeetMe, çevrenizdeki kullanıcıları göstererek yeni insanlarla tanışmanızı sağlar. En popüler sohbet uygulamaları arasında yer alan MeetMe, dünya çapında milyonlarca kişiye sahiptir. Uygulamayı indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

OkCupid

Diğer birçok programın aksine, OkCupid her iki tarafın da bir dizi soruyu yanıtlamasını gerektirir. Program, benzer cevaplara sahip kişilerin arkadaşlıklar kurmasını sağlayan oldukça başarılı bir arayüze sahiptir.

Connected2.me

Listenin sonunda yıllardır popülaritesini korumayı başaran Connected2.me yer alıyor. Profillerin listelendiği bu sayfada arkadaş olmak istediğiniz kişilere isimsiz mesajlar gönderebilirsiniz. Program ayrıca bir süre sonra otomatik olarak silinen bir hikaye özelliğine sahiptir. Connected2.me ayrıca bir takip özelliğine sahiptir. Mesajlaşma bölümü, video ve ses kaydı gönderme gibi özellikleri içerir. Sohbet penceresinden görüntülü ve sesli arama seçenekleri de mevcuttur.

 

yazgulu 181
Cevap bırakın

bayan sohbet