Sohbet Girişi
  * Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.  
Farklı Sürüm Girişi Zsohbet Girişi JSistem Giriş

Kapak Sözler

Kapak Sözler

Kapak Sözler

– en iyi laf kapak sözler burada gelip takip edebilirsiniz, Sohbet odaları Sitesi sizler için açılmıştır,

Merhaba bugün sizlere en iyi şekilde güzel sözler yazıcam belkide hiç bir yerde duymadığınız sözleri buradan alıp sevdiklerinize veya sevmediklerinize kopy edebilirsiniz, ama Sohbet sitesi olan sitemizede davet etmek istiyoruz sizleri burada gelip sohbet chat muhabbet edebilir radyo dinliye bilir vede ücretsiz sohbet sitemizden yararlana bilisiniz,

Yeni Laf Kapak Sözler


Aklımda Olabilirsi ama hayallerimde yoksun artık.

bağzı kişiler inciltmeden sevemezlerdi kırardı inciltirler öldürürlerdi, bağzı kişiler vardır geçmişi unutturr kazıttırır.

Kimsenin tahtında gözümüz yok, biz zaten ölülere taht kurmuşuyz bizimle bu işi yapanlara selam olsun.

Azizim özlemek mi? gölgesini görsem ona sarılırım ben hafızzzz, bakma özlemedim dediğime kokusu burnuma gelse ciğerlerim sızlar işte..

Dostum benim suçum yoktu o güldü ben aşık oldum,, kardeşim! uçmak için kuş olmaya gerek yok, evliliğime giden yol ol dediğimde gözlerinin içi gülüyosa bile o bile yeter.

Dostum, birgün canı sıkıldığında gitmek istediğinde beni arasın, Çünkü o eşiğinde kalmanın ölmekten beter olduğunu benim göstermem lazım..

ßaßasının yürütmeyi kadına sen düşmemeyi öğretiysen konu kapanmıştır.

Azizim ben susmuyorum aslında yar beni anlamadığından sessiz kaldıgımı düşünüyor,, dostum.. Sen hiç gece odanda avazın cıktıgı kadar ağladınmı ?

demek beni sevmiyorsun teşekkürler bebeğim..

Seni ne kadar çok sevdiğimi ögrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çaliş tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir.

Sevgilim terk etmiş haber vermeden şimdi yanlızgın zamanı geldi ziyan oldu ömrüm bir gün gülmedin..

dostum bak rüzgar yine kokusunu getirdi, hafızz,, bir fırtınada benim için esse ya kokusunu sevgisini kalp kırıklıklarımı alıp götürse..

Kapak Sözler

Kapak Sözler

Admin 1648
Cevap bırakın

bayan sohbet