Sohbet Girişi
  * Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.  
Farklı Sürüm Girişi Zsohbet Girişi JSistem Giriş

Konya Sohbet

Konya Sohbet

Başlıklar

%100 Gerçek Kullanıcılı Sohbet Odaları


Güvenilir sohbet sitesi arayanlar için yüzde yüz garantili hizmet veren platformu mutlaka ziyaret etmelisiniz. Yurt içinde ki şehirler arasında yüz ölçümü bakımından en büyük olanı Konya olarak öne çıkmaktadır. Arkadaşlık mekanımız Türkiye’nin en tanınmış ve prestijli sohbet odaları olup sitede yapılan muhabbetler taraflar arasında kalmaktadır. Her zaman seviyeli sohbet ortamı olup özel odalarda yapılan sohbetler sayesinde yeni ve özel arkadaşlıklar kazanabilirsiniz. Bu sayede zaman çerçevesi içinde dostluk çevreniz oldukça ciddi oranda artış gösterecektir. Sisteme üye olarak istediğiniz saatte sohbete katılabilir, tercih meselesine göre üye olmadan da sohbete giriş yapabilirsiniz. Kullanıcı odaklı web sayfası ve sağlam alt yapısı ile donmadan sohbet etme olanağı sunar.

Uzun yıllardan bu yana IRCd/Svs aleminde çizgisini bozmadan kullanıcılarına yayın hayatı sunarak, yoluna emin adımlarla devam eden Yazgülü Sohbet 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Global dünyanın günümüz teknolojisinde ki en önemli avantajlarından birisi olan İnternet, ülkemizde de insan hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Türkiye şehirleri arasında en çok İnternet kullanımı konusunda gelişmiş büyük iller dışında ilk gelen kentlerden birisi de Konya’dır.

Bir çok yaş grubundan Konya Sohbet severler yeni insanlarla tanışmak ve arkadaşlık kurmak amacıyla web sayfamız üzerinde toplanmaktadır. Sizler de www.YazGulu.net farkıyla muhabbet sayfasına bağlanmak isterseniz burası yeterli olacaktır.

Konyalı kardeşlerimiz yıllardır kendi odalarında sohbetler ederek, şehrin en büyük kanalına çok önem vermektedirler.

Mobil Sohbet Uyumlu Arkadaşlık Sitesi


App Store ve Google Play gibi uygulama mağaza marketlerinde uzun zamandır yerini alan Yazgülü Konya Mobil Sohbet Uygulaması tüm otoriteler tarafından çok beğenilmiştir. İlk çıktığı günden bu yana binlerce defa indirilen Cepten Chat Programı ücretsiz olarak parmaklarınızın ucuna kadar gelmektedir. Çok güzel yorumlar yapılan uygulama için en yüksek başarı puanları verilerek, her zaman hak ettiği yerler de olabilmesi adına kullanıcılarımıza teşekkürler ediyoruz.

Konya’nın bağrından kopup web adresimize mobil uyumlu cihazlarla cepten sohbete bağlanarak aynı şehirden kişilerle bir araya gelirsiniz. Eğlence ve tanışma amaçlı cümle alemin her zaman ilk tercih olarak seçtiği ortamda yer almak için hiç bir ücret ödemezsiniz. Sitemize ne zaman giriş yapacağınızı net bilebilirsiniz. Ancak ne zaman çıkış yapacağınızı kestirmeniz oldukça güçtür. Keyifli mekan sizi kendine bağlayacak ve kısa süre içinde vazgeçilmezler arasında ilk sıralara oturacaktır. Yaşınız kaç olursa olsun, olgun ya da yaşlı bile olsanız içinizde ki çocuğu asla öldürmeden, yaşayınız.

#Oyun Odalarında Eğlence Tam Gaz Devam Ediyor!


konya sohbet odalarıŞahsınıza yakın göreceğiniz, sizinle benzer yönlere sahip bir çok kullanıcı karşınıza çıkacaktır. Odalarda kişiler muhabbet ederken gençle genç, yaşlıyla yaşlı olarak her ortama ayak uydurmalıdır. #Konya-Oyun ve Eğlence kanallarında değerli kullanıcılarla soru-cevap botları eşliğinde yarışmalara katılabilirsiniz. Bilinçsiz bir ziyaretçi olarak adım attığınız sunucu da kendinizi olumlu şekilde geliştirebilirsiniz. Hatta bununla beraber çok popüler bir yetkili operatör olabilirsiniz. Tüm kategorileri işinize yarayacak ve görünen her haliyle şahsınıza anlam katacak mükemmel ortam sizi bekliyor. #Yarışma ve #Kelime odaları oldukça çok kullanılan kanallar olarak göz önüne gelmektedir. Sitemiz içerisinde yer alan kullanıcılar % 100 gerçek sohbetçilerdir.

#Çarkıfelek #OXM #İslamOyun #English #Test sitemiz içerisinde hizmet veren diğer Oyun odalarıdır. Hemen zaman kaybetmeden Oyun oynayarak puan kazanmak için hemen soluğu burada almalısınız. Web sayfamızı ziyaret ederek üyelik hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Soru cevap botlarının sormuş olduğu sorulara en hızlı ve doğru şekilde bilerek yüksek puanlar kazanabilirsiniz. Tüm Oyun odaları ay birincilerine yönetim tarafından çeşitli ödüller verilmektedir. Ayrıca her ayın birincisini sunucu girişinde bilgiler bölümünde görebilirsiniz.

Yalnızlıktan Sıkıldıysan, En Doğru Adrestesin..


> Yalnız olmaktan sıkılan sosyal sorumluluk sahibi kullanıcıların takıldığı sanal ortama sizde giriş yapmalısınız. Kaliteli insanların aynı pencerede buluştuğu ortam bir adım ötenizde olmaktan keyif almaktadır.  Burada tanışıp, sevdiğiniz dostlarınızla sevgi/saygı çerçevesi altında karşılıklı güzel sözler etmelisiniz.

> Bazı yazılarda bahsi sıkça geçen yalnızlık olgusu günümüz hayatında oldukça zor bir durumdur. İnsan bazen tek başına yaşamak istemez, fakat koşullar bunu gerektirebilir. Tamda böyle anlarda karşınıza sayfamız çıkar ve yeni umutlarınıza ışık olacaktır.

> Bütün yaş gruplarının ayrı bir keyfi ve güzelliği vardır. Nefes aldığınız her an içinde geleceğe dair plan ve hedefleriniz olmalıdır. Kaderin size getirdiklerini şikayet etmeden en güzel hoş beş iletişim kurarak, cici takılın.

Konya Chat Sayfası Kuralları


Her kullanıcı sisteme bağlandıkları an itibariyle sunucu kurallarını kabul etmiş sayılmaktadır. Lütfen bu konuda kendimize yapılmasını istemediğimiz hiç bir şeyi, karşıda ki kişilere yapmayalım.

                                              Global ve Özel kanallarda yapılan sohbetler site kurallarına uygun olmalıdır.
                                             Devlete hakaret ya da terör örgütü propagandası içeren sohbetler yasaktır.
                                             Bunun yanında sitede kesinlikle ticaret ve bu tarzda bir şey satışı yasaktır.
                                             Yönetici, yetkili, kullanıcı kim olursa olsun hakaret ve kötü söz yasaktır.
                                             Proxy/Clone/Attack/DDOS gibi saldırı tarzı eylemler TTK yasalarınca suç sayılır.
                                             Argo, küfür ve hakaret sayılan rumuzlar asla suretle kullanımları yasaktır.
                                             Genel düzeni bozacak tarzda hareketler ve tehdit içerikli sözler yasaktır.
                                             Genel sohbet odalarında siyaset, din ve futbol konuları açmak kesinlikle yasaktır.

Ayrıca, yukarıda ki kurallara uymayan kullanıcılar hakkında sunucudan uzaklaşma, rumuz yasaklama gibi ceza-i işlemler uygulanmaktadır. Konya Sohbet Odaları deneyimli yönetici kadrosu ile 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetler vermektedir.

yazgulu 329
Cevap bırakın

bayan sohbet