Sohbet Girişi
  * Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.  
Farklı Sürüm Girişi Zsohbet Girişi JSistem Giriş

Line Sohbet

Line Sohbet

LINE, 2011 yılında Japonlar tarafından üretilen ve geliştirilen ücretsiz çoklu sohbet uygulamasıdır. Bu uygulama kullanıcılarına tamamen ücretsiz mesajlaşma, sesli görüşme, görüntülü görüşme ve grup görüşmeleri imkanı sunuyor.

Birden fazla dil desteği bulunan LINE, hali hazırda 230 ülkede kullanılmaya devam ediyor. Aynı zamanda hangi işletim sistemine sahip olursanız olun (IOS, Android, Windows Phone) fark etmez hepsinde uygulamaya kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

LINE Uygulamaları Neler?

Mesajlaşma ve sesli görüşme özelliğinin yanı sıra LINE sohbet odaları geniş bir kitleye hizmet sağlayabilmek, her ihtiyaca cevap verebilmek, erişim kolaylığı sağlayabilmek ve kullanıcılarının ilk tercihi olabilmek adına LINE Games, LINE Pay, LINE Card ve LINE Camera gibi ve daha fazla kendine ait alt uygulamalarla hizmet vermeye devam ediyor. Böylelikle her ihtiyaca cevap vermeyi amaçlamış ve sadece mesajlaşmak ve sesli görüşmeler yapmakla kalmayıp çeşitlilik kazandırmıştır.

LINE Güvenilir Mi?

Öncelikle LINE, ücretsiz mesajlaşma ve konuşma uygulamasını kullanmak isteyenler, internet üzerinden kullanıma açılmış her uygulamada olduğu gibi güvenilir mi sorusunu soruyor. LINE güvenilirlik konusunda kullanıcılarına hem gizlilik hakkı hemde kolaylık sağlıyor. LINE kullanıcısı olduğunuzda bir ID (kullanıcı adı) oluşturmanızı istiyor.

Sadece sizinle iletişim kurmasını istediğiniz insanlarla paylaşabileceğiniz bu ID sayesinde telefon numaranız gibi kişisel verileriniz gizli kalmış ve korunmuş oluyor. Bu sebepten dolayı kullanıcılar LINE uygulamasını gönül rahatlığıyla tercih ediyor.

LINE Üzerinden Nasıl Parasız Sohbet Yapılır?

Anlık mesajlaşma ve arama uygulamaları arasında kullanımı en kolay uygulamalardan biri olan LINE üzerinden hem özel hemde grup görüşmeleri yapabilirsiniz.
Arkadaşlarınıza bir ileti göndermek istiyorsanız Timeline’da iletinizi yazarken alt menünün sağ kısmında bulunan ‘kişiler’ sembolüne tıklayarak iletilerinizi görmesini istediğiniz kişiyi seçebilir, gizlilik ayarlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Özel görüşme yapmak istiyorsanız ‘arkadaşlar’ sembolüne tıklayarak görüşme yapmak istediğiniz kişiyi seçebilir ve kolaylıkla konuşmaya başlayabilirsiniz.

LINE uygulaması üzerinden görüntülü görüşme yapmak istiyorsanız yine arkadaşlarınızın olduğu listeye gidin ve görüntülü görüşmek istediğiniz kişiyi seçin. Açılan pencerede görüntülü görüşme sembolü çıkacaktır, bu sembole bastıktan sonra sevdiklerinizle doya doya görüntülü görüşebilirsiniz.

LINE üzerinden sesli arama yapmak istiyorsanız yine aynı arkadaş listenizden görüşmek istediğiniz kişiyi seçin, açılan pencerede arama sembolünü göreceksiniz. Bu arama sembolüne tıkladığınız takdirde istediğiniz kadar sesli görüşme yapabilirsiniz.

LINE uygulaması ile dilediğiniz kadar ücretsiz görüşme ve mesajlaşma yapabilirsiniz, sadece internet bağlantınızın olması yeterlidir. LINE sesli görüşme, mesajlaşma ve görüntülü görüşmenin yanı sıra birden çok kişiyle aynı anda görüşme yapabilme imkanı sunuyor.

Grup görüşmesi yapabilmeniz için sohbet sitesi ekranının sağ üst köşesinde bulunan ‘+’ işaretli sohbet oluşturma sembolüne tıklayın ve grup oluşturma seçeneğine tıklayın. Grupta olmasını istediğiniz kişileri seçin ve ekleyin.

Grubu kurduktan sonra eklemek istediğiniz kişiler için grup bilgilerine gidin, kişi ekleme sembolü olan ‘+’a tıklayın ve gruba eklemek istediğiniz yeni kişileri seçin. Dilediğiniz kadar kişiyle tam sohbet etmeye ve görüntülü görüşmeye başlayabilirsiniz.

Admin 69
Cevap bırakın

bayan sohbet