bildirim
down
sohbet Merhaba, ben chat yapmanız için buradayım. Adım Yazgulu.Net, tanıştığımıza memnun oldum. Şimdi girişi kullan çevrim içi kişileri gör.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da oda içine girebilirsin.
nick yaz
şifre yaz
Sohbet Chat Sitesi

Sohbet Chat Sitesi

Sohbet Chat Sitesi

– Ücretsiz sohbet edelim, Chat Sohbet Odaları Sitesinde sizlerle birlikteyiz, haydi gel, Sohbet edelim,

Chat Sitesi Hayatta sahip olduklarımız ve sahip olmadıklarımız vardır. Bir de sahip olmaya çalıştıklarımız… Çoğu zaman yaşamın aktığının farkında bile olmayız. Monoton bir yaşam. İçinde sıkıntıların ve huzurun bir arada olduğu… Huzur, mutluluk olduğunda yanında insanları bulmak kolay da sıkıntılı günlerinde yanında kimler vardır bilemem. İşte tam da bu nokta da her anımızda yanımızda olacak, bize destek olacak, bizimle gülüp yeri geldiğinde bizimle ağlayacak insanlara ihtiyacımız var.Adres mi :)? Tabiki sohbet odalarımız .Neden mi sohbet odalarımız hemen anlatalım..  Dostluk; daha önce duydunuz mu bilmem. Belki adına dost demeseniz de her zaman yanınızda olan insanlar var mıdır bilmiyorum? Benim bir dostum var. Adı her ne olduğunun önemi yok. Ona dostum diyebiliyorum ya bu yeterli benim için. Her anıma şahittir. Acılarımla dertlenir, mutluluğumla sevinir. Hem kötü günümde, hem iyi günümde her zaman yanımdadır.  Bazen elinden bir şey gelmese  de teselli eder beni.

Sohbet Chat Dostu

Teselli edecek söz bulamıyorsa gözyaşlarıma ortak olur.Bu kişi real de mi hayır sanalda sohbet odamızda.Biz bu dostluklara önem veriyoruz çoğu web sitesi gibi amann kulak ardı yapmıyoruz.Eğer bir yerde insan topluluğu varsa ya kavga ederler yada dost arkadaş olup sohbet ederler bence.Nereye giderseniz gidin hangi sohbet odasına giderseniz gidin arkadas fazlasıyla bulacaksınızdır peki ya dost? Seviyeli Sohbet Odaları Aslında dostum diyebildiğimiz insanları bu şekilde irdelemek lazım. Arkadaşlık ile dostluğu karıştırmayalım. Arkadaş her zaman bulunur ama dostu  bulmak zordur. Zaman ister oda sizin Chat odamızda bulunup şans vermenizden geçer.Ve unutmamalıyız ki gerçek dost yanlış yaptığında seni uyaran, sonrasında ise koruyan kişidir. Yaptığın yanlışı herkese duyuran değil. Mobil Sohbet Siteleri Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan giriş yapabilirsiniz Biz sohbet odamız olarak belirlediğimiz felsefe tam da bu gerisi sizlere kalmış. Dostlarınızın kıymetini bilin. Bilin ki hiçbir zaman sizi yalnız bırakmasınlar ALLAH’A Emanet olun.

Sohbet Chat Sitesi

Sohbet Chat Sitesi

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.

Admin
Makale Yazarı :
heart 775 views
Yazı kategorisi : Sohbet
yorum yorum yok

Sohbet Chat Sitesi ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Sohbet Chat Sitesi yazısına yapılan yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?